Duchowe przygotowanie Grupy BŁĘKITNEJ do Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej na Jasną Górę

Rozpoczęliśmy duchowe przygotowanie do Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej na Jasną Górę (5-14 sierpnia). Etapem wstępnym jest pielgrzymowanie duchowe. Program przygotowania prowadzi o. Mariusz Bigiel SJ.

RUSZAMY W DROGĘ JAKO DWORZANIE MATKI BOŻEJ ORAZ JEJ WIANO

1 września 2017 rozpocznie się Peregrynacja Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej po klasztorach męskich Archidiecezji Warszawskiej. W intencji owocnego przeżycia tego wydarzenia chcemy modlić się i pokutować, aby wyprosić łaskę pełnego przylgnięcia zakonników do Jasnogórskich Ślubów Narodu i jeszcze gorliwszego niż tej porych ich wypełnienia. Stąd udajemy się w tej szczególnej intencji na Warszawską Akademicką Pielgrzymkę Metropolitalną na Jasną Górę w dn. 5-14 sierpnia 2017. Będziemy pielgrzymować w GRUPIE BŁĘKITNEJ (czyli maryjnej), którą poprowadzi ks. Marcin Falkowski.

Ze względu na wagę sprawy: wyproszenia łaski przylgnięcia zakonników do Jasnogórskich Ślubów Narodu i jeszcze gorliwszego niż tej porych ich wypełnienia zapraszamy WSZYSTKICH do udziału DUCHOWEGO w Pielgrzymce. 
Duchowa Pielgrzymka rusza 31 V 2017, w Uroczystość Nawiedzenia Świętej Elżbiety: rozpoczyna się faza przygotowania. Obejmuje ona:
- rozruszania modlitwy
- rozruszanie auntentycznej duchowości maryjnej
- wdrożenia duchowości pielgrzymiej

KAŻDY KOMU MIŁA JEST PRAWDZIWA CZEŚĆ MATKI BOŻEJ WŚRÓD ZAKONIKÓW ARCHIDIECEZJI WARSZAWSKIEJ ZAPROSZONY JEST DO DUCHOWEJ PIELGRZYMKI.
ZAPRASZAMY TAKŻE DO UDZIAŁU FIZYCZNEGO: WEDŁUG MOŻLIWOŚCI I ROZPOZNANEGO POWOŁANIA

Poniżej zamieszczamy materiały pomocne na drodze przygotowań: