Centrum Duchowości Świeckich - 25 kwietnia, środa g. 20.40

CDSCentrum Duchowości Świeckich zaprasza na kolejny wykład w ostatnią środę miesiąca o godz. 20.40. 25 kwietnia po Mszy świętej o godz. 20.00 Centrum Duchowości Świeckich zaprasza na wykład „Charyzmat Wielkiej Pokuty”. Wygłosi go Maciej Bodasiński, reżyser, scenarzysta, producent filmowy i dokumentalista.

Zapraszamy na kolejne spotkania Centrum Duchowości Świeckich w ostatnie środy miesiąca. Dotychczasowe tematy spotkań znajdują się na stronie Lista Wykładów a niektóre materiały konferencyjne znajdują się w Archiwum CDŚ.

Centrum Duchowości Świeckich jest propozycją pogłębienia formacji zarówno dla osób zrzeszonych w ruchach, wspólnotach i stowarzyszeniach jak również dla osób niezrzeszonych a pragnących pogłębiać swoją duchowość. Ma to być okazja, aby nie tylko wzrastać samemu w duchowości świeckich, ale pomagać także innym oraz wspólnie poszukiwać misji świeckich w świecie.

Konferencje otwarte Centrum Duchowości Świeckich odbywają się po uprzednim ogłoszeniu raz w miesiącu, zwykle w ostatnie środy miesiąca. Spotkania koordynuje i współprowadzi o. Mariusz Bigiel SJ. Serdecznie zapraszamy!